TOPLUM BİLİMLERİ KURULU TOPLANTISINDA ÖNEMLİ KONULAR ELE ALINDI

23 Haziran 2020 399 views 0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanan Toplum Bilimleri Kurulu toplantısında ele alınan konuları  Bakan Koca Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Toplantıda YKS sınavına girecek öğrenciler için alınması gereken tedbirler ve Kurban Bayramı’na yönelik yapılması gereken öneriler gibi konular masaya yatırıldı.

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, koronavirüs salgınında sosyoloji, iletişim, psikoloji, din sosyolojisi, istatistik gibi alanlarda çalışan Toplum Bilimleri Kurulu’nun toplantısı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında gerçekleştirildi.Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda, YKS’ye girecek öğrencilerin psikolojisi, alınabilecek ek tedbirler, Kurban Bayramı’na yönelik uyarı ve önlemler, normalleşme sürecinde gençlere verilebilecek mesajlar ve dezenformasyonla mücadele gibi konular ele alındı. BAKAN KOCA TWITTER HESABINDAN DUYURDU

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından da “Toplum Bilimleri Kurulumuzla yeni toplantımızı yaptık. Koronavirüs salgınına karşı farklı bilim dallarından bilim insanlarımızın sürece katkılarından yararlandığımız toplantılarımızın bugünkünde gündemimiz YKS’ye girecek öğrencilerin psikolojisi ve alınabilecek ek tedbirler oldu.” mesajını paylaştı.

Kaynak: Hürriyet

BENZER KONULAR
YORUM YAZ