ZELİHA COŞKUN , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

26 Ekim 2019 172 0

İç Mimar, Zeliha Coşkun, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Zeliha COŞKUN Kimdir?

7 Temmuz 1993’de İzmir’de doğdu. İlk ve orta öğretimini İzmir’de tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. Üniversite eğitimi süresince bazı mimarlık firmalarında part time olarak çalıştı. 2016 yılında mezun olduktan sonra memleketi İzmir-Bergama’ya dönerek Zeliha COŞKUN İçmimarlık Ofisi’ni açtı.

Şu anda İzmir,Manisa ve çevre bölgelerinde bir çok proje tasarlayıp uygulamalarını da kendisi gerçekleştiriyor. Zeliha COŞKUN,yaşanılan her mekana sanatı dahil etmek hedefiyle tasarlıyor, Her biri farklı konsept ve fonksiyondaki pek çok konut,sosyal mekan ve ofis projesinde; değişen dünyayı takip ederek,insan odaklı, özgün ve fonksiyonel mekanlar tasarladı.Tasarlamaya devam ediyor.. Yeni projelerde,birlikte yeni deneyimler edinmek dileğiyle..

,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 2 Kasım saat 16:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.


BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.