YAVUZHAN ERİŞEN , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

14 Ekim 2019 72 0

Psikolog , YAVUZHAN ERİŞEN , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Yavuzhan Erişen Kimdir?

18 Nisan 1995 yılında Ankara Keçiören’ de dünyaya geldi. Aslen Çorum İskilipli.

Çorum Bahçelievler ilköğretim okulunda okuyup mezun oldu. Lise eğitimine Samsun Çarşamba Fen Lisesinde başlayıp, Samsun Özel Artı Bilgi Anadolu Lisesinde bitirdi.

Lise ve ilköğretim hayatında sınıf ve kulüp başkanlıkları görevlerini yürüttü.  7. Sınıfta ‘İnsan Beyninin Odaklanması’ konusu İle proje ile TUBİTAK proje yarışmasına katıldı.

Yine 10.sınıfta ‘Renklerin Psikolojik Etkileri’ konusu ile TUBİTAK proje yarışmasına katıldı. Üniversite hayatına İstanbul Esenyurt Üniversite ile başladı.

Burada çok istediği Psikoloji bölümünü okuyor. 2. Sınıfta Esenyurt Üniversitesi Psikoloji Kulübünün Başkan Yardımcısı olarak arkadaşları ile üniversitede psikoloji kulübünü kurdu.

2018-2019 döneminde de kulübün başkanlık görevini yürüttü.

2017 yılında Kitaplaşan İnsanlar İstanbul koordinatörlüğünü yürüttü.

2017 yılında Kütahya’da düzenlenen Kitaplaşan İnsanlar Zirvesi’nde ‘Değişim için Eğitim, Eğitim için Değişim’ konusuyla konuşmacı olarak yer aldı. 6 ay süreyle Prof. Dr. Öget Öktem Tanör’ ün yanında, 6 ay İSDEM psikoloji kliniğinde staj ve 6 ay Türkiye Teknoloji Takımı DENEYAP atölyesinde gözetmen psikologluk yaptı.

2018 yılında Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Karay danışmanlığında ‘Mesleki Etkileşim’ konusuyla İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğrenci Kongresinde yer aldı.  

2019 yılında Şişli’de Önce İnsan Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezine ortak oldu. Hala burada danışan görmekte.

2019 Yaz Döneminde Esenyurt Üniversitesi’ nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programına başladı.

Şu an Özel Median Sağlık Grubun da Psikolog olarak çalışmakta.

Son olarak danisanim.com adlı internet sitesinin sahibi olup burada danışanların kolayca terapist bulmasını,terapistlerin ise hem kendi meslektaşlarıyla etkileşime girip hem de danışan bulmasını hedefliyor. 

Ayrıca kendisi

  • Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili
  • Stres Yönetimi Eğitimi
  • Duygu Odaklı Terapi Atölye Çalışması
  • MMPI
  •  Çocukların Değerlendirilmesinde Kullanılan Objektif ve Projektif Testler
  • Psikoloji ve Alt Dalları
  • Cinsel Terapi

gibi sertifikalara sahip.

Psikolog , YAVUZHAN ERİŞEN , tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 23 EKİM saat 19:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ