VURAL KORAY MAYDA, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

29 Ekim 2019 88 0

Fikir İşler A.Ş adına Vural Koray Mayda, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Vural Koray Mayda Kimdir ?

2000 yıllarında medya sektörüne ilk olarak İzmir’de giriş yaptı. Bir çok medya şirketinde uzun yıllar Reklam ve PR Yönetimi görevlerini üstlenerek sonrasında ”Kurumsal ve Dijital İletişim Danışmanlığı” adı altında profesyonel olarak ”Turkcell, Avea, Telsim” gibi şirketlerde ”Kurumsal İletişim Danışmanlığı” hizmetlerini yürütmüştür.

“Web sektörü dünyasında kurucusu olduğu, Türkiye’nin ilk Online Radyosu olan ”RADIO REAL” projesi ile, hem ünv. okuyan genç kitleyi hem de reklam yönetim ve satış modülünü geliştirerek kurumsal firmaların reklam yönetimlerini gerçekleştirmiştir.

Daha sonrasında web sektöründe sohbet ve arkadaşlık projelerinde başarılar yakalamak adına kolları sıvadı ”SiberPark, Fiskosum ve Able Dating Turkey” platformlarında kurucu ortak ve çözüm ortaklığı adı altında proje yöneticisi olarak görev aldı.”

2008 yılına geldiğinde İstanbul ve İzmir genelinde Avea Genel Merkezlerinde Kurumsal İletişim Danışmanlığını extra olarak uzun yıllar yürüttü. İstanbul ve Bursa çatısı altında hizmet verirken aynı anda ”Logokolik.com, WebHizmeti.com, Bursacen.net gibi web projelerinin startup çalışmalarında marka yöneticisi ve proje yöneticisi olarak çalıştı.

2010 yılında İzmir’e geri dönüş yaparak Tasarım ve Yazılım Ajansı adı altında İzmir’li şirketlerde görevler üstenip, yöneticilik eğitimi aldı. Almış olduğu eğitimler sayesinde Marka ve Dijital Pazarlama üzerine kendini geliştirerek Marka ve marka sahiplerine fikirler üretmeye başlamıştır.

Son olarak kurucusu olduğu ” Fikir İşler ” şirketinde, ” Fikir Babası ” olarak görev yapmaktadır. Markalara dijital dünyada nasıl başarılı olunabilir, nasıl ayakta kalınabilir gibi tüyolar ve fikirler vermektedir.

Fikir İşler A.Ş adına Vural Koray Mayda ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 31 Ekim saat 16:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.