SURVİVOR 2020 YARIŞMACILARI KİM ?

04 Şubat 2020 76 0

Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği  ‘Survivor 2020‘ için günler kaldı. Bu yıl ‘Ünlüler-Gönüllüler’ formatıyla ekranlara gelecek yarışmada yer alacak olan 3 isim daha belli oldu.

TV8’de 16 Şubat Pazar günü baylaşacak Survivor 2020 yarışmasında, ünlüler takımı netleşmeye başladı.

Oyuncu Ersin Korkut, şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan ve futbolcu Sercan Yıldırım’ın ardından Survivor 2020’de şampiyonluk mücadelesi verecek 3 isim daha belli oldu.

6 Şubat’ta başlayacak fenomen yarışmanın yeni sezonunda; oyuncu Uğur Pektaş, MasterChef Yasin Obuz ve DJ Cemal Can Canseven de boy gösterecek.

 

YASİN OBUZ KİMDİR? 

21 Kasım 1988 doğumlu Yasin Obuz, çocukluğundan beri spor yapıyor. Sirkeci’de küçük bir işletmesi olan Onuz, geçen sezon Masterchef yarışmasındaki performansıyla adından söz ettirdi.

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR? 

16 Nisan 1979 doğumlu Uğur Pektaş, 2005 yılında yaşadığı Survivor şampiyonluğunun ardından yeniden fenomen yarışma ile ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu, ‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Murat Komiser’ rolü ile büyük ses getirdi.

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR? 

İzmir doğumlu, 24 yaşındaki Cemal Can Canseven, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okurken, arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

TAYFUN ERDOĞAN

ERSİN KORKUT

SERCAN YILDIRIM

Kaynak: Milliyet

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

instagram takipçi satın al