SUÇ ORTAKLARI NEDİR?

15 Ocak 2020 76 0

SUÇ ORTAKLARI NEDİR?

Hep merak ederler, Ya Sisi hanım sizin SUÇ ORTAKLARI gruplarınızdaki kişiler ne yapar diye. Biz, izlediğiniz gibi SUÇ ORTAKLIĞI yapıyoruz. Bazen Asker, Polis, Şehit, Gazi, Devlet, Millet ve tabi ki Bayrak sevdalısı tipler bunlar. Bunlar da renk ayrımı yok. Bunlar etnik Kimlikte bilmezler her dine her Mensup hoşgörüyle bakarlar cinsiyet kavramı da yok bunlarda kadın erkek 3.cinsiyet hiç fark etmez İnsan olsun yeter.

 Birçoğu ev hanımı içinde savcısı var hâkimi var polisi var iş adamı var. Her gruptan insan var ama insan var.

 Bazen Tabii ki öfkeni ne yenilir, bazen tabii onlar da hata yapar. Tabii ki ben de kusursuzluk hedefimiz değil ki iz hepimiz İnsan Olmaya çalışıyoruz Çünkü insan olmak erdemli olmak insan olmak Hoşgörülü olmak insan olmak özveri gerektirir. İşte bunlar o özverileri vermeye mücadele edenler.

Gerçi insan olmak gerçekten çok zor. Biz hepimiz kendimizi mahlûkattan ediyoruz Ama şunu da biliyoruz.

ALLAH bizi vesile kıldı.

Biz aciz kulları da ona hamd olsun veya şükretmeyi biliriz secde ederken imanımız kabarır. Herkes şunu aklına koysun dedik ya kusursuz değiliz.

Bizim amacımız aslında hiç yok. Biz amaç için yaşamıyoruz ki biz bir yüreğiz. Öyle ideolojik veyahut hedef şunu yapacağız falan demek yok zaten insan olmak yürek işi gözünle gördüğün her şeye dokunmak isteriz. Bütçemizin elverdiğince gücümüzün elverdiğince ama şunu biliyoruz yaşayacağımız yaşamayacağımız her sıkıntıyı Allah bize de yaşatabilir. Bu yüzden de engelli kardeşlerimize çocuklarımıza karşı daha da hassaz. Çünkü onların Yarının Türkiyenin. Bizim başaramadıklarımızı başaracaklarını. Biz biliyoruz Siz de bilin arzu ederseniz bizim gruplarımıza gelin bakın. Bak bu numara 0530 050 5353 vicdani mahkemeleri arttırmak için panik atağın varsa, yok etmek için gerçekten bir derdi olan kişinin derdine derman olmaya çalışan bir avuç gönüllü.

Aman he aklından şu geçmesin illa ki birilerine para vermemiz gerekir. Gruplarda bu yüzden yalnızca İyilik mi edilir? Hayır bizim gruplarınızda eğlencede var keyifli anlar sohbetler sabaha kadar makaralar. Yani aslında biz bir dostluk dayanışması yaptık kafamıza göre takılıyoruz dedik ya İnsan Olmaya çalışıyoruz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.