STELLA HAZAN, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

26 Temmuz 2019 61 0

Gastronomi, Stella Hazan, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Stella HAZAN Kimdir ?

Öncelikle yemeği aşkla yapan adeta yemek için yaşayan bir gastronomi mezunu olan Stella Hazan. Bilgi üniversitesinde gastronomi okudu.

İzmirli olan Hazan, SEV ilköğretim okulunda eğitimine başladı daha sonra Avni Akyol lisesinde eğitimine devam etti. Bilgi Üniversitesi’nde gastronomi  okurken çok değerli hocalarıdan eğitim almıştır.

Çeşme Alaçatı’da, Zio Beach ve Zio nite’da Thomas Aikens’ın head chefi Murat Başaran’ın yanında staj yaptı ve daha sonra Alaçatı Hacımemiş’de Araçatı Restaurant’da çalıştı. Bir dönem İzmir Swiss Otel’de çalıştı. Bir dönem de Sır winston tea’de çalıştı. Daha sonra dede mesleği olan Hazan Baharat’da babasının şirketinde baharat ithalatı ve ihracatı yaptı.

Restorant açmak ve oyunculuk yapmak gibi hayalleri var. Stella Hazan akışta ve anda yaşadığı hayatın daha yolun başında ve hayallerine ulaşacağına inanıyor.

Gastronomi, Stella Hazan ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 2 Ağustos saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
instagram takipçi satın al