Sosyetik ünlülerin eski aşkı Ozan Çelik’e 17 yıl hapis cezası; fabrika baskını…

25 Ekim 2019 79 0

Bir dönem ünlülerle yaşadığı ilişkilerle gündeme gelen Ozan Çelik için hapis kararı çıktı! Sosyal medyada en çok konuşulan son dakika haberine göre bir dönem en büyük 500 sanayi şirketi listesinde yer alan Tümka Kablo AŞ’ya baskına giden kişilerin yargılandıkları davada karar belli oldu. Bir dönem Deniz Akkaya, Şeyma Çoşkun, İvana Sert, Özge Ulusoy ve Hadise gibi ünlülerle ilişki yaşayan Ozan Çelik’e de nitelikli yağmadan hapis cezası verildi.Ortaklıklar arasındaki anlaşmazlıklar nedeniyle batış sürecine giden Tümka Kablo, problemleri çözemeyince devreye Ozan Çelik girdi. Aralarında ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla gündeme gelen Ozan Çelik’in de olduğu 17 kişi nitelikli yağmadan dolayı hapis cezası aldı. Hadımköy’deki fabrikaya yapılan baskın iddianamede yer alıyor

İddianamede, yaşanan baskının sebebinin, diğer hissedarlar Kaan Kasapoğlu ve Haşmet Kasapoğlu kardeşlere ait hisselerin zorla devri olduğu anlatıldı. İddianameye göre, olay günü fabrikanın kapısı kırılarak içeri girildi. Çalışma ofisleri ve çekmeceler dağıtıldı. Sanıkların bir bölümü fabrikanın giriş-çıkışlarını kontrol aldı. Kaan Kasapoğlu’na yönelik tehdit ve zorlama ise Ozan Çelik, Harun Ertaş ve Ahmet Hakan Okumuş tarafından geldi. Genel kurul hisse devri evraklarını imzalaması istenen Kasapoğlu’na yönelik “Biz de canını alırız” yönündeki ifadeler de iddianamede yer aldı.

İddianamede, şüpheliler hakkında ‘Nitelikli olarak konut dokunulmazlığını ihlal etme, mala zarar verme, işyeri dokunulmazlığını ihlal etme’ suçlarından dava açılması istendi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.