SEVDA KAKÜLLÜ,BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

11 Kasım 2019 78 0

Kişisel Gelişim & Regresyon Terapisti , SEVDA KAKÜLLÜ , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Sevda Kaküllü Kimdir?

1982 doğumlu iki çocuk annesi.

Hitit üniversitesi Muhasebe , Anadolu üniversitesi Maliye bölümü mezunu.

Fakat bu alandaki çalışmaların kendisini tatmin etmediğini fark etmeye başladı.

Bir dönem özel bir okulun idari kadrosunda görev aldı.

Bunun sonucunda iletişimdeki becerilerinin farkındalığına varmaya başladıkça içinde yatan insanın varlığı, zihni, geçmişin geleceğe etkileri, neden sonuç ilişkileri, bilinçaltı ve sağlık arasındaki bağlantıları, enerji boyutları, frekansları, yaşanılan döngüler ve bu döngülerin bilinçaltında hayatlarımıza yön vermedeki görevlerini sorgularken merakını daha da ileri seviyeye taşıyarak bu alanda eğitimler almaya ve araştırmalar yapmaya karar verdi.

Böylece bilinçaltının gücünü yıllar içerisinde fark etti.

Bir yandan kendini keşfetmeye bir yandan da çevresine öğrendiklerini aktarmaya ve farkındalık yaratmaya çalıştı.

Sonrasında bu yönde çok güzel geri dönüşler ve talepler almaya başladı.

Business Üniversitesinden koçluk , NLP , kuantum ve hipnoz alanında eğitimler aldı.

Bilinç altı sembol dili regresyon çalışmalarına katılım sağlayarak bu doğrultuda İlerlerken yaşadıklarımızın izlerinin ve dışardan bize aktarılan öğretilerin insan psikolojisi, seçimleri ve tercihleri üzerindeki etkilerini gözlemleyip dönüştürülebilirliğini deneyimledikçe ve hayatın değişen doğasına uygun olarak bilinçaltında da değişim sağlanabildiğini ve ulaşılabilir olduğunu gördükçe tamamen bu alana yöneldi.

Şu an Nlp , Kuantum , Bilinçaltı Dili ve Regresyon teknikleri kullanarak yaşam koçluğu yapıyor.

Her çözümün ve mutluluğun içimizde olduğunu fark ettirmek her insanın içinde bulunan hazinesine ulaşmasında katkı sağlamayı amaç ediniyor.

Danışanlarına hayatlarındaki hedeflerini belirlemede ve bu hedeflere kendi yaşam formları çerçevesinde ulaşmalarında, kendi içlerindeki gerçek potansiyellerini keşfetmeleri için farkındalıklarını arttırmaları konusunda yol arkadaşlığı ve bilinçaltlarında kendi kendilerine engel teşkil eden kalıplaşmış inançlarını dönüştürme süreçlerin de işbirliği ve aynalık yapıyor.

Kişisel Gelişim & Regresyon Terapisti , SEVDA KAKÜLLÜ , tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 16 KASIM saat 15:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.