SENA ŞANLIK, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

16 Eylül 2019 130 0

Müzik Prodüktörü Sena Şanlık, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Sena ŞANLIK Kimdir ?

1977 yılında İstanbul’da doğdu.
İlkokul ve ortaokul eğitimine ek olarak Oya Bale-Mankenlik ve Zarafet Okulu’nda altı yıl boyunca bale ve solfej eğitimi aldı.
1996 yılında İstanbul Üniversitesi’nin ABD işbirliğiyle gerçekleştirilen Turizm Otelcilik eğitimine başladı. İlk iki yılın ardından eğitimine Hesser College’ta (Manchester NH USA) devam etti. Burada Hospitality ve Business Management eğitimi aldı. Bu dönemde Latin danslarına ve iberik kültürüne olan ilgisiyle kendini bu alanda da geliştirdi ve çeşitli eğitimler aldı.
2002 yılında Türkiye’ye döndü ve Cervantes Institute’te İspanyolca eğitimi aldı.
Aynı yıl Prodansa’yı kurdu. Küba ve Latin Amerika ülkelerinden dansçı ve müzisyenleri burada düzenledikleri etkinlikler için Türkiye’ye getirmeye başladı.
2011 yılında Novella Sahne Sistemleri, Organizasyon & Menajerlik firmasını kurdu. O günden bu yana, Türkiye ve dünyadan değerli enstrümanist ve müzisyenler ile müzik projelerini hayata geçiriyor.
Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi yaşam koçluğu sertifikasına sahip.
Bunların yanı sıra İyi Parti’nin kurucularındandır. 2017 yılından bu yana iki dönem belirli ilçelerde ve divanda bulundu.
İngilizce ve İspanyolcaya ileri seviyede hakim. Almanca ve italyacayı da başlangıç seviyesinde biliyor.
Farklı kültürleri keşfetmek ve sosyoloji ilgi alanlarının başında geliyor. Özel gruplara ve kanser hastalarına Küba rehberliği yapmaya devam ediyor.

Müzik Prodüktörü Sena Şanlık ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 17 Eylül saat 14:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ