RABİA APAYDIN , BUSİNESS CHANNEL TÜRK'TE

17 Aralık 2019 116 0

Yaşam Koçu & Reiki Uygulayıcısı , Rabia APAYDIN Özge Vardarlı ’ya konuk olacak.

RABİA APAYDIN KİMDİR ?

Ankara doğumlu olan Rabia Apaydın , Antalya’da yaşamını sürdürmektedir.

Uluslararası Ticaret ve İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans bölümünü tamamlamış ve şu anda turizm sektöründe faaliyetini devam ettirmektedir.


Rabia Apaydın , her zaman için pozitif düşünce taraftarı olarak insanların en çok kendilerine fayda sağlayabilecekleri düşüncesiyle 2018 yılında Yaşam Koçluğu eğitimini alarak bu konuda kendisini desteklemiştir.


2019 yılında ise yoğun hayat temposunda yaşanılan stres odaklı durumu minimize etmek, yaşam gücü enerjisini yükseltmek , doğal ve güvenilir olan ruhsal şifa kanalını kendisi için araç olarak seçerek ”Evrensel Yaşam Enerjisi” olan Reiki tekniğini kullanmaya ve uygulamaya başlamıştır.

Koçluk deneyimini ve ayrıca reiki uygulamalarını yakın çevresine ve daha sonra diğer kişilere aktarmak , insanlara yönelik fayda sağlamak adına instagram da faaliyette bulunan Mystica Doctrina isimli sayfasını 19 Temmuz 2019 tarihinde kendisini gelişime adamış tüm kişilerle paylaşıma açmıştır.


Rabia Apaydın Mystica Doctrina’nın kurucu ve yöneticisidir.

İnsanların hayatına çözülmeyen duygu ve düşüncelerine yön vermesi, kişinin kendisini daha az stres odaklı tutarak motive etmesi ve gerçek benliğiyle bağlantı kurması yolunda iç huzur yaratmalarına
yardımcı olmakta ve kişiye özel bireysel çalışmalar yapmaktadır.

Yaşam Koçu & Reiki Uzmanı , Rabia APAYDIN “Özge VARDARLI ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 13 Aralık saat 14:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.