PINAR SARI , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

20 Eylül 2019 81 0
BİOENERJİ Uzmanı, ACCESS BARS Uzmanı,PINAR SARI Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

1980 Eskişehir Doğumluyum. İki kız annesiyim. Ruhsal olarak yaydığımız olumlu düşünceler fiziksel olarak yaşantımızı etkilemektedir. Bu yüzden olumlu düşünceler içerisinde olmak ve çevreye bu düşünceyi yaymak çevremizide etkileyecektir.Ağzımızdan çıkan her söz hem vücudumuzu hem de evreni etkilemektedir. Bu yüzden ağzımızdan çıkan sözler belli bir süre sonra gerçekleşmiş gibi algılanmaya başlar ve gerçek olur. O yüzden çevremize olumlu düşünceler yaymalıyız. Bioenerji Uzmanı Pınar SARI olarak siz değerli danışanlarıma bu alanda yardımcı olmak için hizmetinizdeyim.
Sizlerin olumsuz düşüncelerden uzaklaşmanız ve olumlu düşünceler içerisine girerek bu düşünceleri çevrenize yaymanız için sizlere destek olmaktayım. Bu desteklerimi aldığım profesyonel eğitim ve yeterli tecrübelerim ile sizlere aktarmaktayım.
Eğer sizlerde kötü düşüncelerden ve fikirlerden uzaklaşarak evrene olumlu enerji yaymanıza yardımcı olan düşüncelere dalmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bioenerji Uzmanı Pınar SARI olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarım. Aynı zamanda ressamım. Yakın zamanda kitabım yayınlanacaktır.


,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 28 Eylül saat 16:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.
BENZER KONULAR
YORUM YAZ