PINAR KURT BAYUR , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

28 Şubat 2020 67 0

Tasarımcı Pınar Kurt Bayur , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Pınar Kurt Bayur Kimdir ?

Tasarımcı  Pınar Kurt Bayur  10 şubat 1985 istanbul doğumludur .

Evli bir çocuk annesidir .

18 Mart Çanakkale üniversite mezunudur.

Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra özel bir firmada  uzun soluklu olarak halkla ilişkiler reklamcılık ve organizasyon  işlerinde görev yaptı ve hala devam etmektedir.

Çalışma hayatı içerisinde kendisini geliştirmek ve hedeflediği konularda uzmanlaşmak adına yine özel bir kurumda modelistlik stilistik ve makyözlük eğitimleri aldı.

Bir çok defilede yapmış olduğu tasarımlarını sergiledi ve bir çok başarıya imza attı.

Bunların akabinde tasarımcı ruhunu da ortaya koyarak büyük firmalara giyim ve aksesuar tasarımı ve üretim desteğini verdi.

Sonrasında hayallerinin peşinden gitmeye karar verip yaklaşık 6 ay öncesinde “pınarsumrukafası” markasını yarattı.

Markasında modern taç ve saç aksesuarları küpe kolye bileklik apolet maske ve fascinator şapka tasarımlarını üretip satmaktadır.

Aslında bu işe bir yelpazeden esinlenerek taç yapabileceğini ve onlarında kına, düğün, festival ve parti organizasyonlarında kullanılabileceğini düşündü ve düşündüğünün ötesinde de devam etti.

Şimdi ise ürünlerinin klip çekimlerinde moda programlarında ve defilelerde de ilgi görmektedir.

Bundan sonraki hedefi  ise ürünlerinde daha farklı konseptler kullanarak  yurt dışı festivallerinde  ve defilelerinde yer almaktır.

Tasarımcı Pınar Kurt Bayur tecrübelerini ve daha fazlasını çok yakında “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor olacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

instagram takipçi satın al