OKAN KANDORA, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

06 Eylül 2019 194 0

EX-EN Grup adına Okan Kandora, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Okan KANDORA Kimdir ?

1990-1991 Senesinde Türkiye’nin bilinmiş ses firmalarından birinde en alt seviyeden işe başladı.

Kısa sürede Dj’lik ve teknik adamlığı beraber yürüterek Türkiye’nin en iyi kulüplerinde müzik çaldı.Devamında Tonmaysterlik olarak kendini geliştirerek ,Türkiye’nin önde gelen starları ile çalıştı.1998 yılında işten ayrılarak bugünkü Ex-En ‘in temelini attı.Farklı isimlerde firma olarak yürüdü.Kısa süre sonra ortaklarından ayrılarak Ex-En olarak teknik sahne hizmetleri yapmaya başladı.2011 yılında Davet sektörünün önde gelen firmalarına teknik hizmet vermeye başladı.

Bünyede konser ,ve düğün davet olarak iki alanda yürütmeye başladı.2017 yılının başında bünyeye SVARE  İstanbul  markası adı altında Kına ve Davet mekanlarını ekledi.2018 yılının başında

EX-EN grup olarak logo değişti ve 2018 yılında Düğün , kurumsal dekorlar grup bünyesine eklendi.

Bugün EX-En grup olarak Okan Kandora , Derin Kandora ve Ercan Menderes Demiral yönetimi ile büyümeye devam ediyor.Düğün sektöründe yılda 15 ayrı mekanda 500 düğünün ses ışık ve dekor hizmetini ve aynı anda konser ve festival hizmeti veriyor.

EX-EN Grup adına Okan Kandora ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 11 Eylül saat 15:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at[email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.