NEŞE DİRİCANLI, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

18 Ekim 2019 131 0

İç Mimar & Nefa Design Kurucu Ortağı , NEŞE DİRİCANLI  , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Neşe Diricanlı Kimdir?

31 yaşında İstanbul da yaşıyor.

Kendine ait bir mimarlık şirketi bulunan Neşe Diricanlı ilk lisans eğitimini spor akademisinde alıp kısa bir süre antrenör olarak çalışmış, sonrasında asıl isteğinin mimarlık olduğunu keşfederek tekrar eğitime başlamış ve iç mimarlık eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli mesleki eğitim ve sertifika dersleriyle mesleki bilgisini pekiştirerek bir yandan da aile şirketleri için fuar standı ve çizim çalışmalarıyla iş tecrübesine birikim sağlamıştır.

2015 yılında ortağı Fahrettin Gür ile Carreart design adında bir mimarlık firması kurmuş ve ev , ofis , dekorasyon , tadilat , anahtar teslim proje isler yapmıştır.

2019 yılında şirketlerini bir adım ileri taşıyıp bünyelerine bir mobilya imalathanesi ekleyerek firmalarını büyütmüş NeFa Design mimarlık olarak değişen isimleri ve gelişen sektör tecrübeleri ile sektörde yerlerini sağlamlaştırmışlardır.

Bugüne dek şubeleşen bir çok firmanın Türkiye geneli şubelerini yapmış aynı zamanda bir çok büyük firmaya mobilya temini sağlamış, kısa zamanda sektörün en aranan ve tercih edilen firmaları arasında yerlerini almışlardır .

NeFa Design çalışmalarına , sürekli gelişim sürekli öğrenme sürekli müşteri memnuniyeti mottosuyla , referanslarını her geçen gün daha da sağlamlaştırarak devam etmektedir.

 İç Mimar & Nefa Design Kurucu Ortağı , NEŞE DİRİCANLI , tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 31 EKİM saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ