NASİYE KÖPRÜLÜ , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

17 Ekim 2019 59 0

Saç Ekim Koordinatörü, Nasiye Köprülü, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Uzun yıllar saç ekimi ve saç estetiği alanında kendini kanıtlamış uzman ekibi ile hizmet vermektedir.Dünyadaki teknolojileri gelişmeleri ve tedavi yöntemlerini yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Amacımız saç ekimindeki başarıyı arttıp hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.Tüm işlemler anlaşmalı olduğumuz tam donanımlı hastanede,ameliyathane ortamında steril koşullarda yapılmaktadır.

Kişiye özel saç ekimi ile kişinin ihtiyacına yönelik maximum sayıda greft nakli yapılmaktadır.Mega seans saç ekimi ile 5000 greft üstü 6000 grefte kadar tek seansta nakil yapılabilmektedir.İsteğe göre konaklama transfer işlemleri de (havaalanı- otel,otel-hastane,hastane-otel) gerçekleştirilmektedir.

,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 18 Ekim saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at[email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.