MERVE ÖZBEY’E BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

31 Ocak 2020 76 0

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, sevgilisi Kenan Koçak ile 9 Şubat’ta dünya evine girmeye hazırlanıyor. Arkadaşlarının düzenlediği sürpriz bekarlığa veda partisi hakkında konuşan Merve Özbey, “Çok güzel bir geceydi” dedi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; 9 Şubat’ta Kenan Koçak ile nikah masasına oturacak olan şarkıcı Merve Özbey’e önceki akşam Nişantaşı’nda bulunan bir gece kulübünde arkadaşları tarafından sürpriz bekarlığa veda partisi düzenlendi.

BEKARLIĞA VEDA

Çıkışta gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, “Aslında bir şey yapmak niyetinde değildik ama Kenan’ın ablası ve arkadaşlarım böyle bir sürpriz yaptı. Çok güzel bir geceydi” dedi.

Gazetecilerin, “Peki Kenan Bey de bekarlığa veda partisi yapacak mı? İzin verdiniz mi?” sorusuna Özbey, şu yanıtı verdi:

“TABİİ Kİ İZİN VERİYORUM”

Öyle şey olur mu? Tabii ki izin veriyorum. Herkes istediği şeyi yapabilir. Evleniyoruz diye bir şeyleri kısıtlamaya gerek yok. Ben gönlümü birleştirdiğim, sevdiğim birisiyle bir hayat yoluna çıkıyorum. Dolayısıyla arkadaşlarım bir şeyler yaptıkları zaman mutlu oluyorum.

Kaynak: HaberTürk

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.