MATU CAYE , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

06 Aralık 2019 102 0

Spiritüel Danışmanı & Para Psikoloji Matu Çaye, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Matu Çaye Kimdir ?

6 yaşında kendini kızılderili zanneden, 7 yaşında kimin öleceğini ne olacağını görmeye başlayan ve korkarak ağlayan çok konuşan bir garip çocuk olarak serüven başladı. Annesi ve babası ocaklardı atadan gelen bir güç ve üç yeğeni de aynı şekilde enerji aktarımı yapabilecek düzeydeler ancak uygulamayı tercih etmiyorlar annesi ve babası Matu Çaye’ye el vermiştir.

8-9 yaşlarında iken Hayriye Hanım ( Teyzeleri ) vardı. Kendisi Antakyalı sabah ezanı sonrası kur-an okur sonra beni çalıştırırdı o zamanlar anlam veremiyordum. Öğrenmek geliştikçe ve kapılar açıldıkça çok anlam taşıdı kendisi için ilginç deneyimler ve korkmadan görebileceği yöntemler öğretmiştir. Okulda da farklı olduğu herkes tarafından bilinen bir şeydi. Hem çok keyifli hem de uzak durulması gereken biri olarak algılamak kendisini biraz zorlasa da yinede sevilen bir çocuktu. Hala hem seven hem de kendisinden korkan insanlar olmuştur. Sonra meditasyon, yoga, harahigs, reiki, bio enerji, theta ve içerikleri, access ve beden prosesleri, shy derken epeyce yöntem tabi ki bu arada olmazsa olmaz beden meridyenlerini tanımlayabilmek için masaj kursları eğitimleri aldı. Bu yöntemlerin hiç biri öğrendiğiyle sınırlı kalmadı sürekli gelişmekte ve öğrenmeye devam ediyor.

Spiritüel Danışmanı & Para Psikoloji Matu Çaye ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 7 Aralık saat 14:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.