LÂL GÜVENAL & FİGEN KIZILTAŞ, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

28 Ekim 2019 291 0

AstroMag kurucu ortak Lâl Güvenal & Figen Kızıltaş, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Lâl Güvenal Kimdir ?

7 Temmuz 1995 İstanbul doğumludur. Okul öncesi eğitimden lise bitimine kadar Terakki Vakfı Okullarında öğrenimini tamamladı. Kadir Has üniversitesi İletişim bölümü Radyo, Sinema ve TV’den mezun oldu. 18 yaşımdan beri çeşitli stajlar yaparak iş dünyasında yer aldı. Şimdi İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine ikinci üniversitesine başladı ve Astromag uygulamasını haziran ayında hayata geçirmiştir. Annesi ve çevresi sayesinde sürekli astrolojiye yakın bulundu ve öğrenme fırsatı elde etmiştir.

Figen Kızıltaş Kimdir ?

1968 İstanbul doğumludur.

1986’da Notre Dame De Sion Fransız Kız Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümüne devam etti. 1991 yılında öğretmenlik formasyonu da alarak mezun oldu.

1995-2011 yılları arasında aile şirketinde çalıştı.

2002 yıllarında spritüel çalışmalarla tanışan ve 2005 yılında R.Hakan Kırkoğlu D.F. Astrol. S.-ISAR CAP “Göklerin Bilgeliği Okulu”nda astroloji eğitimine başladı. Üç yıllık eğitimini tamamladı ve 2008 yılında astrolojik danışmanlık sertifikasını aldı.

2009 yılında ’Klasik Astroloji” kursuna devam ederek bu eğitimin; 2010 yılında yine R.Hakan Kırkoğlu’nun vermiş olduğu “Horrary Astroloji” saatler astrolojisi programına katılarak sertifikalarını aldı.

2011 yılında astroloji konusunda bilgisi olan bir arkadaşı ile ‘AstroFiber’ adlı web sitesini kurduk ve halen de bu sayfada bilgi paylaşımlarında bulunmaktadır.

2011- 2017 yılları arasında Star Gazetesinde Astroloji sayfasının günlük yazılarını yazmıştır.

2019 yılında kurulan Astromag’a bilgi desteği vermektedir.

AstroMag kurucu ortak Lâl Güvenal & Figen Kızıltaş ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 31 Ekim saat 16:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at[email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.