iPhone 11’i Apple’dan önce ev fiyatına satışa sundu

Yeniden tasarladığı telefonlar ile adından sıkça söz ettiren Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple’ın tanıtımına hazırlandığı iPhone 11’i ev fiyatına satışa sundu. Apple’dan önce ön satışa sunulan iPhone 11’in satış fiyatını duyanlar ise kulaklarına adeta inanamıyor.

21 Ağustos 2019 43 0

Apple, en yeni yeni cihazları iPhone 11 serisi için son hazırlıklarını tamamlamaya başladı. Eylül ayında tanıtılması beklenen cihazın, sızdırılan tasarımı ve özellikleri hesaba katıldığından yine kullanıcılarının cebini bir hayli yakacak gibi görünüyor. Fakat yeniden tasarladığı lüks cihazlarla adından sürekli söz ettiren  Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, yeniden tasarladığı lüks iPhone 11 için şimdiden ön sipariş almaya başladı.

EV FİYATI iPHONE 11 SATIŞA SUNACAK!

 

 

Apple’ın, tanıtımına hazırlandığı en yeni amiral gemisi serisi iPhone 11’i yeniden tasarlayan Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple’dan önce ön sipariş almaya başladı. Yüksek satış fiyatları ile her yeni modelde kullanıcılarının tepkisini toplayan Apple’ın yanında  Caviar’ın yeniden tasarladığı telefon adeta hiç kalıyor.

Ön sipariş fiyatı olarak 50 bin 670 dolar yani 286 bin TL gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulan iPhone 11 Universe Diamond’ın servet değerinde olmasının nedeni ise gerçek gök taşı ve Ay parçaları ile yeniden tasarlanması olarak gösteriliyor.

Telefona ait tüm görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
instagram takipçi satın al