HÜSEYİN MERMERBAŞ , BUSİNESS CHANNEL TÜRK'TE

01 Şubat 2020 111 0

Eğitim Danışmanı Hüseyin Mermerbaş, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Hüseyin Mermerbaş Kimdir ?

Hüseyin MERMERBAŞ, öğrenci koçu ve eğitim danışmanıdır. Nisan 2018’de yayın hayatına başlayan kariyerenvanteri.com aynı zamanda kurucusudur. Şu anda farklı platformlarda eğitim yazarlığı da yapmaktadır.

EĞİTİM ve İŞ HAYATI
19.04.1987 tarihinde Mersin’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise hayatını basketbol bursu ile Mersin’de Özel ÇAĞ Kolejinde tamamladı. 2004 yılında yine sporcu bursu ile ÇAĞ Üniversitesi İngilizce Halkla İlişkiler bölümünü kazandı. 2009 senesinde askerlik görevini tamamladıktan sonra, yabancı menşeili bir tekstil firmasında çalışmaya başladı. 2012 senesinde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak girdiği iş yerinden Ekim 2013’te ayrıldı.
İstanbul da bir Vakıf Üniversitesinde 2013 ten Kasım 2019 a kadar Rehberlik ve Kariyer Planlama Uzmanı olarak çalıştı. Türkiye’nin birçok ilinde yüzlerce okulda binlerce öğrenciye ücretiz danışmanlıklar ve konferanslar verdi.
2019 Kasım ayından bu yana Brain Modify ‘ın Türkiye satış müdürü ve eğitim danışmanı olarak çalışmaktadır.

Eğitim Danışmanı Hüseyin Mermerbaş , tecrübelerini ve daha fazlasını çok yakında “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor olacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

instagram takipçi satın al