HAMİDE DOĞRUDİL, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

05 Ağustos 2019 90 0

Yaşam Koçu , Bioenerji Uzmanı , Access Bars , Reiki Uygulacıyısı , Arazi Toplulaştırma Danışmanı, Hamide Doğrudil , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Hamide DOĞRUDİL Kimdir ?

19 Mayıs Erzurum doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğretimini İzmir’de tamamladı. Selçuk Üniversitesi Harita Kadastro bölümünü okudu. İkinci Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü okudu. Yıllarca güzel bir kariyerle Haritacı olarak ülkesine hizmet verdi.

Tiyatro, koro, folklör sahnelerinde yer aldı. Sanat, edebiyat, felsefe ve Psikoloji ilgi alanları. Bu alanlarda seminer ve söyleşilere katılarak kendini geliştirmeyi seviyor.

 El sanatlarıyla uğraşan Hamide Doğrudil  (Hat, Tezhip, Ebru ) Ney üflüyor. Ata binmeyi, yüzmeyi ve yürümeyi seviyor. Okumak ve araştırmak vazgeçilmezleri arasındadır. Kendini geliştirmeyi, daha iyisi olmayı seviyor. Tema ve Kagem gönüllüsüdür.

Küçüklüğünden beri kişisel gelişim üzerine araştırmalar ve okumalar yapan hayatı boyunca insanların hayatlarına dokunuşlar yapmayı görev edinmiş biri olarak dünyaya geliş amacını bulduğuna inandığında bu konuda profesyonel anlamda Kariyer yapmayı seçti. Farkındalığı yüksek bir  insan olarak daha fazla insanın hayatına dokunmak için var olan enerjisini ve yeteneklerini aldığı eğitimler sayesinde daha da açığa çıkararak yoluna keyifle ve gururla devam etmektedir.

 Aldığı geri dönüşler, sonuçlar, dualar gücüne güç katıyor.

Yaşam Koçu , Bioenerji Uzmanı , Access Bars , Reiki Uygulacıyısı , Arazi Toplulaştırma Danışmanı, Hamide Doğrudil ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 31 Temmuz saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
instagram takipçi satın al