HALİL ATAŞ & DİLER ATAŞ , BUSİNESS CHANNEL TÜRK'TE

01 Şubat 2020 102 0

Ataş Ticaret firma sahibi , Halil Ataş & Diler Ataş, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Halil Ataş Kimdir ?

1986 istanbul doğumlu işletme mezunudur. Deneyimini 12 yıl ilaç sektörlerinde İstanbul ili ve bir çok ilçesinde çalışarak edindi, ulusal ve kurumsal firma kültürlerini iyi bilen Halil Ataş, pazar analizi yapmak ve çalışma planı oluşturmak uzmanlık alanıdır. Eğitim sunumları ,satış diyalogları ve müzakere becerileri konusunda sayısız eğitim aldı, analitik ve sonuç odaklı, kendini geçen yıl eşinin attığı bu ufak  adımı daha farklı büyütmeye ve Globalleştirmeye adadı, Misyonu işilerini en iyi şekilde yapıp daha çok kişiye istihdam yaratmak. Vizyonu farklı ülke pazarlarında da iş ilişkileri oluşturup ülkeye ekonomik katkıda bulunabilmek.

Diler Ataş Kimdir ?

1986 Tekirdağ doğumlu , Lise öğrenimini  Malkara’da tamamladı. 20 li yaşların ilk çeyreğinde evlendi, 1 erkek 1 kız 2 çocuk annesidir.

2018 yılına kadar ev hanımlığı yaptı, geçen sene evde hobi olarak başladığı Ahşap tasarım ve rustik duvar dekorasyonu işini Eşinin de katkıları ile bugün 2 kişiye istihdam yaratmanın yanı sıra üretimini de tamamen kendilerinin yaptığı atölye konseptine  taşıdılar.

Ataş Ticaret firma sahibi , Halil Ataş & Diler Ataş , tecrübelerini ve daha fazlasını çok yakında “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor olacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.