HALİDE EŞKİN , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

11 Ekim 2019 102 0

Bilinçaltı Uzmanı & Ruhsal Danışman, HALİDE EŞKİN, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Halide Eşkin Kimdir?

1973 Almanya doğumlu.1979’dan beri İstanbul’da yaşamaktadır. Özel Sabiha Eğitim Kurumları’nın modelistlik ve stilistlik bölümlerinden mezun olduktan sonra kendi tasarım ve modelistlik bürosunu açıp 2003-2017 yılları arasında konuyla ilgili eğitmenlik yaptı.

Hayatın amacı ne? Gerçekten biz kimiz? Görünenin Ötesinde ne var? gibi sorularla çocukluğundan beri yaşadığı paranormal olayları idrak etmeye çalışıyor.

2000 yılından bu yana içinde (ve başkalarının içinde) var olan Öz’e (Tanrı, ya) itimat etmek ve O’nu izleyerek dengeli sorumluluk, kendime güven, bütünlük (özü sözü birlik) ilkeleriyle ve kalbin yüksek bilgeliğiyle uyum içinde yaşayabilmek adına birçok eğitim ve seminere katıldı. Ve her eğitimin kendisine özgü titreşimi ile hayatıma ayrı bir değer kattı.

Bunun için VAR’OL’uşa Sonsuz ŞÜKRAN… Bu alanda aldığı eğitimlerden bazıları: Siriushealing(Kurucu-Master) NGH Uluslararası Hipnoterapist Lüset Kohen Fins&Yaratıcı Yazarlık Atölye Çalışması Axoy RA Bilgelik Öğretisi Nefes Koçluğu Eğitimi Quantum- Touch Reiki I-II Kundalini Reiki I-II-III Biyoenerji I-II-III Altın Gümüş Mor Alev Altın Üçgen Lightarian Melek Bağlantıları Access Bars, Access Facelift Pranik Şifa Seba Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirmesi Çok Boyutlu Şans Reikisi Platin Bolluk Bilinci Klaros Enerjisi I-II-III Kalbin Şifası I-II-III ThetaHealing® Basic DNA ThetaHeling ®Advanced DNA 2 ThetaHeling® Dıg Deeper ThetaHealing® Sezgisel Anatomi ThetaHeling ®Rinbow Chıldren(Gökkuşağı Çocukları) ThetaHealing® Game Of Life ThetaHealing® Manifesting&Abundance(Bereket&Yaratım) ThetaHealing ®Rhythm To A perfect Weıght (İdeal Kilo Ritim Kontrolu) ThetaHealing® DNA3

Halide Hanımın mesajı “Birçoğumuz ÖZ potansiyelimizi tam olarak kullanamayız. Hayal ettiğimiz kişi olmamızı engelleyen birçok inanç ve kalıplar vardır. Sınırlandırılmış kendimizin ötesinde, BİR ve BÜTÜN olabilmek, bizde mevcut olan cesareti fark edip onun büyüleyici gücünü kullanma sanatını öğrenmekle mümkündür. Bu yaşamda karşımıza çıkan her şeyin gizli bir anlamı vardır. Onları gördüğümüzde önce anlamını çözemeyiz; sonra sadece bazılarımız gerçeği görebilir. Bugün bir çılgınlık yapın, CESARET ve FARKINDALIK ile kendinizi OKUmaya başlayın…”

Bilinçaltı Uzmanı & Ruhsal Danışman , HALİDE EŞKİN ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 19 EKİM saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ