GÜLŞAH GÜNGÖR, BUSİNESS CHANNEL TÜRK'TE

18 Ocak 2020 67 0

Betoniche adına Gülşah Güngör, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Gülşah Güngör Kimdir ?

1981 yılında Denizli’de doğdu. Ortaokul ve lise öğrenimini Ankara Anadolu Lisesi Almanca bölümünde yaptı. 2003 yılında Gazi üniversitesi İ.İ.B.F İktisat bölümünden mezun olduktan sonra 2004 yılında Dışbank’ta Kobi Bankacılığı Pazarlama bölümünde yönetici yardımcısı olarak iş hayatına başlamıştır.

15 yıl bankacılık hayatı sonrasında Şubat 2019’da bankacılıktan ayrıldı. 2018 yılında hobi amaçlı  betondan saksı ve dekoratif ürünler yapmaya başladı.

Bankacılıktan ayrıldıktan sonra iş hayatına bu yönde devam etme kararı almıştır. Şimdi iş hayatına mutlu ve huzurlu olduğu yerde, betonlarının arasında devam ediyor. Evli, 9 yaşında bir kız çocuğu ve 2 tane kedisi var.

Betoniche adına Gülşah Güngör ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 18 Ocak saat 14:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at[email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.