GÖKAY KARACABEY , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

10 Aralık 2019 146 0

Ay Desing Studio Gökay Karacabey, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Gökay Karacabey Kimdir ?

Gökay Karacabey tarafından 2006 yılında istanbul’da home ofis olarak faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta Ürün tasarımı ve fuar standı tasarımları yaparak faaliyetler sürdürmüştür. Kısa sürede mobilyadan elektrikli ev aletlerine kadar farklı alanda önemli projeleri hayalden gerçeğe tüm aşamalarını başarıyla tamamlayabilmiştir. Birçok tasarım yarışmasından 10’un üzerinde ödüle layık görülerek başarısını kanıtlamıştır. Ayrıca Özel bir ar-ge firmasında newyork taksi- milli yüksek hızlı tren ,traktör , otobüs, minibüs projeleri ve savunma sanayine eşsiz ürün tasarımları yaptı.

AYdesignstudio , 2008 yılı 2013 yılı ve 2018 yıllarında değişen ticari şartlara göre kabuk yenileyerek faaliyet alanlarını genişletmiş ve bugün Ürün tasarımı ve mühendisliği – mekan tasarımı ve mimarlık hizmetlerini Antalya – Kocaeli – İstanbul lokasyonlarındaki ar-ge ofislerinde hizmet vermektedir. AYdesignstudio “trend oluşturucu ve kavram geliştiricisi” sıfatlarını öne çıkartarak inovatif ürün ve mekanlar üretmeyi kendisine ilke edinmiş yetkin proaktif kadrosu ile tasarımda çözüm ortağı pozisyonundadır.

“Yapacak bi şey yok!” deyip vazgeçmiyor “Yapacak çok sey var!” diyoruz… Düşünüyor, her işe uzun uzun kafa yoruyor ve yeni çözümler arıyoruz. Gerektiğinde yazıyı, görseli, müziği; gerektiğinde mekaniği veya kodlama dillerini kullanarak growth stratejileri geliştiriyor; iletişim, pazarlama ve dijital dünyanın dinamikleriyle buluşturuyoruz. Ve odağımıza her zaman Birlikte büyümeyi ve kapsayıcı çözümleri koyuyoruz.

Bilgi hammaddemiz… Fikir en kıymetli ürünümüz… En büyük hayalimiz  İnsanlığa yakışan geleceği tasarlayan öncülerden bir şirket olabilmek… Bu ışık ile bizler sadece ofiste değil, atölyede de çalışıyoruz…Şantiyelerimizi veya atölyelerimizi hayal dünyamızın somutluğu olarak tanımlyoruz. Bu yüzden hiç kabus değil müthiş rüyaların içinde yaşıyoruz.

Ay Desing Studio Gökay Karacabey ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 12 Aralık saat 13:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.