GENÇ OYUNCU İLAYDA AKDOĞAN'DAN KORONAVİRÜSE İLİŞKİN AÇIKLAMA

05 Mart 2020 71 0

İranlı sevgilisi Roham Kabir’i görmek amacıyla Tahran’a seyahat eden oyuncu, koronavirüsten dolayı karşılıklı uçak seferleri iptal edilince, İran’da mahsur kaldı.

Adını Dolunay dizi ile duyuran genç oyuncu İlayda Akdoğan, geçtiğimiz günlerde, basketbolcu sevgilisi Roham Kabir için İran‘a gitmiş ve koronavirüs salgını sebebiyle uçuşların iptal edilmesi üzerine Türkiye’ye dönememişti.

İran’da mahsur kalan Akdoğan, konuyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

“NASIL TAHMİN EDEMEDİN ? “

İran’a sadece bir buçuk haftalığına gittiğini söyleyen Akdoğan, “Bir buçuk hafta kalmayı düşünüyordum ki, geri dönemeyeceğimi anlayıncaya kadar. Bazı kişiler ‘Nasıl tahmin edemedin, sınırın kapanacağını, erkenden geri gelseydin’ diye mesaj atmış.” dedi.

“VİRÜSTEN ÇOK KORKMUYORDUM”

Tahran’da bulunmadıklarını belirten Akdoğan, “Biz Tahran’da değiliz. Tahran’a 7-8 saat uzaklıkta Gürgan’dayız. Koronanın burada olduğunu biliyordum ama açıkçası virüsten çok korkmuyordum. Olursa da geçer iyileşirim diye düşünüyordum. Yaşıtlarımın çok kötü etkilenmediğini öğrendim.” dedi.

 

Sınırların kapatılacağını son anda öğrendiğini söyleyen Akdoğan, “Arkadaşım bana sınırların kapatılacağını saat 17.00’de söyledi. Sınırları kapatacakları saat ise 20.00’ydi. Ben şoka girdim tabii. Herhangi bir uçağa yetişmem imkansızdı.” dedi.

“ETKİLENMEM ÖNEMLİ DEĞİL”

Genç oyuncu Akdoğan, bir an önce İstanbul’a dönmek istediğini belirterek, “Psikolojik olarak bunun sonu nereye varacak bilmiyorum. Burada vakit geçirmeyi sevsem de hayatım İstanbul’da… İstanbul’a gittiğimde 14 gün karantinada kalacağım. Benim etkilenmem önemli değil belki, araştırmalara göre ben atlatabilirim.” dedi.

“SAĞLIK DURUMUM İYİ”

İran’da ev karantinasında olduğunu söyleyen Akdoğan, “Ya anne ve babama bulaşırsa… Türkiye’den İran’a gönderilen uçakla (Koca Yusuf) ilgili hiç bilgim yoktu. O yüzden bu uçakla dönemedim. Ev karantinasındayız. Her işte bir hayır vardır. Sağlık durumum iyi, hasta değilim.” dedi.

Kaynak: EnsonHaber

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

instagram takipçi satın al