FERHAT AYNURAL , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

08 Kasım 2019 85 0

Kaliteli Yaşam Merkezi adına Ferhat Aynural, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Ferhat Aynural Kimdir ?

Ferhat AYNURAL 1969 Şubatı’nın en aşk dolu günü olan 14.gününde İstanbul’da bir Türkistanlı muhacir ailenin 2.çocuğu olarak dünyaya geldi. Çok kilolu bir bebek olması sebebiyle uzun süre “Tosun” lakabıyla çağrıldı ve sevildi. İlkokulu Şirinevler İÖO’nda, Orta ve Liseyi Kocasinan Lisesi’nde okudu. İlk üniversite tecrübesi İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri’nde oldu. O yıllarda ticarete atılması ve genç yaşında “Buharî Turizm” isimli bir şirket kurması sebebiyle bölümünün ön lisans kısmını okuyabildi. Fakat eğitime çok düşkün olan Ferhat, ileriki yıllarda İşletme lisans eğitimini ve ardından da İlahiyat ön lisans eğitimini tamamlayacaktır.

İlk yurtdışı seyahatini 20 yaşında Genel Müdür unvanıyla yapan Ferhat yurtdışı iş seyahatlerine ileriki yıllarda da devam etmiştir. 

Türkistanlı olması hasebiyle ömrü boyunca Türkiye’deki ve dünyadaki Türkistanlı gençlerin bir araya gelmesi için çalıştı. Bu amaçla 18 yaşında bu alanda başladığı çalışmalarına 20 yaşına geldiğinde “Genç Türkistanlılar Hareketi” ni kurarak devam etti. Bu Hareket bugün itibariyle de faaliyetlerine devam etmektedir. Son 30 yıl içerisinde birçok dernek, vakıf, yayın faaliyetleri içerisinde bazen kurucu, bazen yönetim kurulu üyesi, bazen yayın koordinatörü olarak Türkistan merkezli çalışmalarına devam etti. Halen kurucusu olduğu “Türkistan Haber Ajansı” ve “Türkistan Araştırmaları Merkezi” nde fiili olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kişisel ve ruhsal gelişime gençliğinden beri önem veren Ferhat, kendini geliştirme amaçlı birçok eğitimler aldı, birçok eserler okudu ve belli dönemlerde ruhsal gelişimi için uzlete çekilip insanlardan uzaklaştı.

Hayatı boyunca hep arayışta olan, yaratılış gayesini ve yaratıcısını anlamaya ve tanımaya çalışan, düşse de, yuvarlansa da, ihanetlere uğrasa da her zaman yaradanın yardımıyla ayağa kalkmasını bilen Ferhat, kendisinin ifadesiyle “10’lu yaşlarda yaratılış gayesini, 20’li yaşlarda kişisel gelişimi, 30’lu yıllarda uzleti, 40’lı yıllarda tasavvufu, 50 yaşında ise ruhsal yolcuğunun bir sonraki aşaması olarak gördüğü şifa enerji sistemlerini” keşfetti.

Hayatının 5.dönüm noktası olarak ifade etmiş olduğu Şifa Enerjileri ile tanışmasının meyvesi olarak “Kaliteli Yaşam Merkezi – ŞifaZANE” ismiyle bugün Yalova ve İstanbul Üsküdar’da insanlara Allah’ın izniyle şifa vermekte ve şifalandırma uygulamaları yapmaktadır.

2019 başından beri Kaliteli Yaşam Merkezi’nde Yaşam Koçu, Nlp Koçu, Biyometrik Yüz Okuma Uzmanı, Eft Uygulayıcı, Bioenerji Uygulayıcısı, Pleiades Şifa Enerji Uygulayıcısı ve Reiki Şifa Enerji Uygulayıcısı ve Eğitmeni olarak Genel Koordinatör unvanıyla görev yapmaktadır.

Kaliteli Yaşam Merkezi adına Ferhat Aynural ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 9 Kasım saat 17:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.