FATOŞ EKİNCİ , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

25 Ocak 2020 151 0

Estetisyen & Güzellik Uzmanı Fatoş Ekinci Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

FATOŞ EKİNCİ KİMDİR ?

Mesleğine 1998 yılında Lise döneminde kuaför salonunda hobi düzeyinde başladı. El becerileri ve yetenekleri, iş motivasyonu, hedefleri kişisel vizyonunun oluşması ile birlikte iş hayatında başarılı bir kariyer süreci gelişti.

Çalıştığı sektörü analiz etmek , müşteri memnuniyetinde ustalaşmak, iletişim yeteneğini güçlendirmek , mesleki koçluk ve uygulama becerilerini geliştirmek amacı ile İzmir , İstanbul , Ankara ve Antalya da alanında marka akademilerden farklı eğitimler aldı. Meslek hayatım boyunca sektörü doğru takip etmek , yenilikleri öğrenmek , teknolojik adımları izlemek için birçok seminer , fuar gibi organizasyonlara katıldı ve katılmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda yurt içi eğitimleri ile birlikte yurt dışında mesleki yetilerini arttırmak amacı ile eğitimler aldı.

Mesleki gelişimi ve başarılı uygulamaları sonucunda usta öğretici olarak düzenlediği kurslarla birçok kişinin meslek sahibi olmalarına , iş imkânına kavuşmalarını sağladı.

2010 yılında Halk Eğitim Merkezlerinde başlayan eğitmenlik hayatı kuaförlük , cilt bakımı , manikür , pedikür , profesyonel makyaj , temel makyaj , kalıcı makyaj , kirpik lifting , ipek kirpik , protez tırnak alanlarındaki eğitimleri ile devam etmektedir.

Halen Pamukkale Halk Eğitim Merkezinde ve özel öğrencileriyle mesleki hayatı devam etmektedir.

Bununla birlikte mesleki ve kişisel gelişime katkı sağlayan yurt içi ve yurt dışı seçkin akademilerden eğitimler almaya devam ediyor.

Estetisyen & Güzellik Uzmanı Fatoş Ekinci tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 25 OCAK saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.