ELİF ÖFGELİ, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

31 Ağustos 2019 177 0

Peyzaj Mimarı & İş Güvenlik Uzmanı, Elif Öfgeli, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Elif ÖFGELİ Kimdir ?

1983 yılında Bingöl Kiğı da doğdu. İlk ve orta öğretimiNi İstanbul’ da tamamladı. Lise yılarıNda Hatay ‘a giderek okulumu bitirdi ve son sınıfta girdiği üniversite sınavında yeterli puanı alarak Adana Çukurova Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünü kazandı.

2004 yılında mezun olduktan sonra kendi İstanbul’da sektöründe 1 yıl çalıştıktan sonra 1,5 yıl bilgisayar yazılım üzerine çalıştı. Fakat mesleğine duyduğu ilgi ve özlem nedeni ile tekrar kendi sektörüne dönmeye karar verdi. 2007 Nisan ayında başladığı şirkette peyzaj mimarı olarak görev aldı.

Şirketin pek çok konuda sorumluluğunu üstelenmeye başladı. İş vereni ile almış ortak karar ile 2014 yılında ELİF ÖFGELİ MİMARLIK firmasını kurdular. Ortak olarak yaptıkları projeler sonunda 2018 yılı nisan ayında yollarını ayırdı. Beraber pek çok özel sektör projeleri ve kamu kurumlarının projelerini tamamladı. 2019 yılı itibarı ile bireysel olarak ELİF ÖFGELİ MİMARLIK  firması olarak proje ve uygulamalarına devam ediyor.

Peyzaj Mimarı & İş Güvenlik Uzmanı, Elif Öfgeli ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 7 Eylül saat 14:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ