ELİF GÜMÜŞ , BUSINESS CHANNEL TÜRK’TE

02 Aralık 2019 124 0

Doğal Taş Terapisti & Usui Reiki Master & Access Bars Uygulayıcısı Ve Eğitmeni , ELİF GÜMÜŞ , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Elif Gümüş Kimdir?

ELİF GÜMÜŞ, 29 Ağustos 1973 Muğla doğumlu.

1 yaşında ailesinin İstanbul’a tayin oldukları okula görev yapmaya geldikleri yıldan beri İstanbul’da yaşıyor.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümün ‘den mezun oldu.

1994 yılında Amerika-FIU Üniversitesinde dil eğitimi aldı.

Daha sonra 1995 -1998 yılları arasında The Art Institute of Fort Lauderdale Graphic Design okulunda yüksek lisans eğitimini tamamladı.

1999 yılından beri aile şirketinde tasarım üzerine çalışmakta.

Hayatı boyunca görülmeyenini hissetmek hatta öngörülerde bulunmak adına farkındalıkları vardı.

Hatta ailesi de dahil , bu öngörülerini paylaştığında kendisinden korkarlardı , zaman ve yaşam ortamı kendisini kendi düzenine sokmak, korkuyla disipline etmeyi bir süre başardı.

“Lakin bir yeteneğiniz var ise, Yüce Rabbim tekamülünüz için size bir yol seçti ise bundan pek bir kaçışı olmuyor. Dünyevi ihtiyaçlar ve madde üzerine hayatımı kontrol etmeye çalışırken…2014 Yılında Kronik Lösemi teşhisi kondu…..İste tamda bu noktada sorgulamaya başladım…., ben kimim?Madem her şeyi doğru yapıyordum neden şimdi bu yataktayım?”diye ekliyor.

Hastane ortamında verilen ilaçlar ağrılarını kesemezken , bir arkadaşı uzaktan yapılacak bir çalışma ile ağrılarını hafifletebileceklerini söyledi.

O zamana kadar hiç inancı yoktu bu tarz enerji çalışmalarına.Lakin kaybedecek hiç bir şeyi yoktu ve çalışmalarına izin verdi.

Sonuç muhteşemdi…Morfinle bile yarım saat kesilen ağrıları yoktu..bitmişti…!!Bu mucizeye tanık olduktan sonra kendi için teknikleri öğrenme kararı aldı.

Yolculuğu böyle başladı.. Her şey sırasıyla geldi , en yatkın olduğunuz ne ise yol oradan başlıyoruz kendiniz seçtiğinizi sanarken aslında ilahi bir düzende sırasıyla kendisi oluyor.

Doğum gününde hediye gelen kristal bir pondul , ilk değerli eğitimi almasına sebebiyet verdi.

Doğal taşlar, onların içerdiği enerji ve bilgi, elle tutulur biçimde nasıl katkı olduklarına şahit oldu.

İnternette Shaman Durec isimli bir beyin İstanbul da vereceği eğitimden bahsedilirken hayatında hiç görmediği bu adamı tanıyordu ,ama nereden? Shamanlık adına bir bilgisi olmadan , hatta o eğitimde ne olacağını bilmeden katıldığı eğitimde , Shaman Durec yüzünde kocaman bir gülümseme ile,“ Uzun zaman oldu seni görmeyeli, seninle tekrar karşılaşmak ne kadar hoş “dediğinde tüyleri diken diken oldu…!Yanılmamıştı ruhu, tanışıyorlardı.. …!!

Mucize gibi denilebilecek bir eğitim yaşadı.

Kendi enerjisiyle neler yapabileceğini , bazı şeyleri başkaları görmezken o nasıl görebiliyordu , karşısındaki kişilerin hakkında tanımasada nasıl bilgi sahibi oluyordu…en önemlisi de spiritüellik adına bize yüklenen korkutucu hikayeler sayesinde kendini nasıl kapattığını farketti.

Öğrendiklerini kendine ve yakın çevresine uygulayarak devam ederken yolu , Access Barss , Bilinç altı temizliği tekniği ile kesişti.

Accsess the Bars deneyimlediği enerjisel çalışmaların yanında daha bilimsel açıklamalar sunan bir sistem .

Bedeninize sıkıştırdığınız duygusal , bilişsel ne kadar yapı var ise bunu elektriksel alanda boşaltımını sağlıyor.

Değişen titreşiminiz daha önce denemediğiniz şeyleri fark etmenizi yada yapamam dediğiniz birçok şeyi yapabilmenizi sağlıyor.

“Şu an bu yazıyı sizlerle paylaşabiliyor isem, yapamam dediklerimden birini yapıyor olmam benim için değişimin en büyük kanıtıdır. “diyor.

Reiki enerjisinin etkisini hasta bedeninde birebir deneyimlediği için hayatımda banyo yapmak gibi günlük kullandığı bir rutine, hayat anlayışının içine dahil oldu.

Son bir senedir Tarot açılımları yapıyor.

Tarot da enerji ile çalışıyor ve klasik fal bilgisinin çok üstünde bir çalışma açımlar astroloji ile desteklendiği için olasılıklar üzerine farkındalık yaratmak adına bire bir bir sistem.

Buraya kadar anlattığı hiçbir çalışmasını popüler oldukları yada öğrenip para kazanmak, sertifika alayım dursun demek için öğrenmedi. Çok pratik yaptı, hayatının içinde sürekli öğrendiklerini kullandı.

Hep kendi için deneyimledi , sonra etrafına katkı oldu , bir süre sonra kendisine soran ve eğitim vermesini istedikleri, talep ettikleri için Eğitimci sertifikalarını aldı.

“AMACIM .. bir öğretinin tanıtımını tek düze yapmak değil, çünkü bunu yapan çok kişi var, yapılan çalışmaların esas amacının , açılımının bilinçli anlaşılmasına katkı olmak . Şifanın ,enerjinin kaynağı bir tek ALLAH tır…Bunu bilip her seferınde niyetle onun şifasına ,bilgisine vesile

oluyoruz. Farklı konularda ,farklı vakalar ile daha fazla öğrenmek, öğretmek amacım.Hiç inanmayan yada bilmeyen kişiler için bile gerçekten bu konuların yaşayan her varlık adına ne kadar önemliolduğu bilincine gelmeleri için çalışmak misyonum.Hayallerimin ötesinde rakamda canlıya ulaşabilmek ve katkı olabilmem için neler mümkün?.”

Doğal Taş Terapisti & Usuş Reiki Master & Access Bars Uygulayıcısı Ve Eğitmeni , ELİF GÜMÜŞ , tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 11 ARALIK saat 14:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.