CANAN ÖNER EROL, BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

11 Eylül 2019 67 0

Gazeteci & İletişim Uzmanı & Yazar Canan Öner Erol, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Canan ÖNER EROL Kimdir ?

Canan Öner Erol 23.Subat.1978’de İstanbul’da doğdu.İlk,orta ve Liseyi İstanbul’da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi ve ardından Sinema Tv ve Senaryo yazım teknikleri alanlarında eğitim gördü.
Özel sektörde Halkla İlişkiler alanında yönetici pozisyonunda görev aldı.CRM ve MPR alanında uzmanlaştığı konularda mesleki ünvanıyla sektöre yönelik makaleleri yayınlandı.
Ulusal yayınlanan gazetelerde “Perşembe Yazıları”adlı köşesinde güncel ve yaşama dair ve en çok kadın sorunlarına ve kadın dünyasına yönelik yazıları yayınlandı.Bu yazıları “Ben Değilsem Kim?Şimdi Değilse Ne Zaman?isimiyle ilk kitabında derledi.
Hollanda’da Türkçe olarak yayınlanan Kadın dergilerinde cemiyet,sanat,tıp ,siyasetve iş dünyası profesyonelleri gerçekleştirdiği “Pazartesi Röportajları”temasıyla hazırladığı söyleşileri yayınlandı,sayfa editörlüğü yaptı.
Sekiz kadın,Sekiz röportaj,sekiz mart temasıyla “Muhayyer Muhabbetler”kitabında bu söyleşileri derledi.
İletişim,beden dili,diksiyon etkili ve güzel konuşma ,hitabet nüansları konusunda katıldığı televizyon programlarında çok sayıda haber ve kadın programında bilgisini paylaştı…
Istanbul’da yaşayan Canan Öner Erol,evli ve bir çocuk annesidir.
3.kitabının hazırlık sürecinde olan yazar,iletisim konularında seminerler vermekte ve kadın dergilerinde güncel yazı ve röportajlarını sürdürmektedir.

Gazeteci & İletişim Uzmanı & Yazar Canan Öner Erol ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 12 Eylül saat 12:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
instagram takipçi satın al