BİRCAN UYAR , BUSİNESS CHANNEL TÜRK'TE

26 Aralık 2019 286 0

Bioenerji Uzmanı Bircan Uyar, Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Bircan Uyar Kimdir ?

1981 Mersin – Silifke doğumlu olan Bircan Uyar, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup Atakent Belediyesinde bilgi işlem sorumlusu olarak çalışma hayatına başlamıştır. 2010 yılında istifasını vererek kendini bilgi ve sosyalite olarak donanımlı hale getirmek, geliştirmek için İstanbul’a yerleşti.

Bir güvenlik firmasında güvenlik amiri olarak çalışırken aynı zaman da sosyolog gibi insanlar üzerine çalışmalar yapmıştır.

Kendisini bildi bileli farkındalığını hayat tiyatrosunda sergileyip hümanist yaklaşımıyla insanlara fayda sağlamak için çabaladı. Kendisinde ki mucizelere tanık olduktan sonra ise Erol KONUK Bioenerji Akademisine kaydolup bu alanda ( şifacılık ) çalışmalarına başladı. gelecekte daha çok insana fayda sağlayıp hayallerinde ki Bircan Uyar’ı ölümsüzleştirmek idealleri arasında gelmektedir.

Bioenerji Uzmanı Bircan Uyar ,tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 27 Aralık saat 14:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.