AYCAN SAYIN , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

16 Ocak 2020 62 0

Yaşam Koçu & Networker & Edebiyat Öğretmeni Aycan Sayın Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

AYCAN SAYIN KİMDİR ?

Network  marketing yani ağ pazarlama profesyonel olarak çalışıyorsanız ve uzun vadede iş yapmak istediğiniz bir sektör ise lideriniz öylesine seçilmiş birisi değil, sizinle her ihtiyacınız olduğunda gerek iş gerekse günlük yaşantınızda size eşlik edebilecek , kol kola yürüyebileceğiniz ve aynı dilde konuştuğunuz bir kişi olmalı ki çalışırken zevk alın , sadece para kazanmak yerine hayatınızın her anına değer katabilecek bir yolculuğa çıkmış olun… İşte bu sebeple kısaca kendimi tanıtmak ve benimle bu uzun yola çıkmak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum.

32 yaşında , 2 çocuğu olan , evli , aslen Afyonlu ancak Isparta da yaşayan, Türk Dili ve edebiyatı öğretmeni , ilave Bankacılık ve sigortacılık okumuş ama 4 senedir profesyonel olarak network ile ilgilenen bir adet Aycan’ım

     Şimdiler de ise kendimi geliştirmek istediğim ve bu konuda da profesyonel eğitimler almaya başladığım yeni ilgi alanım ; Profesyonel koçluk , Bilinçaltı ve nlp teknikleri bunun hem yaşantıma , hem işime hem de yol arkadaşlarımın hayatlarına çok güzel dönüşler sağlayacağına inandım ve öyle de oldu , şükürler olsun.

Biz ne iş yapıyoruz???

    Biz alışkanlıklarımızı değiştiriyoruz.

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim şöyle ki ; tüketen bir toplum olarak her gün günlük yaşantımız da kullandığımız birincil derecede ki ihtiyaçlarımızı dışarıdan değil de kendi kişisel marketimizden alıyoruz.

Neden dışarıdan değil kendi marketimizden?

      Çünkü klasik ticarette ürünün maliyetine yansıtılan reklam , kira , vergi, taşıma ve benzeri giderleri ödemek yerine direkt fabrikadan ürüne ulaşıp daha uyguna alıyoruz.

 Ürünler neler?

       Günlük hayatta normal şartlarda besinlerden alamadığımız değerleri almamızı sağlayıp daha kaliteli bir yaşantıya kapı açan bitkisel gıda takviyeleri , Şampuan , diş macunu gibi kişisel bakım ürünleri , yaşlanma ve cilt sorunları için kozmetik ürünleri , parfümler , çocuk bakım ve gıda takviyeleri , ayrıca iki adet de ekolojik deterjan grubuna sahip geniş bir ürün yelpazemiz vardır.

Piyasaki diğer ürünlerden farkı nedir?

       Farkımız, %100 doğal ürünlerimiz.

Yani insan eliyle yetiştirilen DEĞİL tamamı Rusya ‘nın Sibirya bölgesinde kendiliğinden yetişen bitkilerden elde ediliyor olması.

      Hayvanlar üzerinde asla denenmemesi.

      İlaç firmalarının bile almakta zorlandıkları bir çok onayının olması.

      65 ülkede aktif ekip kurma fırsatı.

      Sınırsız kazanç sağlama fırsatı.

      Uygun fiyatlar.

      Yüksek ürün memnuniyeti.

Peki ben nasıl bir insanım, nasıl bir liderim? 

     Soru cümlemden de anlaşılacağı üzere önce insani ilişkilere , iyiliğe , faydaya , mutlu olmaya , eziyet çekerek , ezerek, üzerek değil de akışta ve kabul de, iyilikle, yakışacak olanla, kıskançlık ve hasetten uzak , sevgi ve kendine odakla ilerlemeyi öğretmeyi hedefleyen ; para kazanmanın hedef olduğu ama para uğruna her şeyi yapabiliriz düşüncesinden münezzeh, hadi hadi gibi sürüklenenler yerine gerçekten emek verenlerin farkındalığın da ve yanında gülmeyi çok seven , olumsuz düşünceye tahammülü olmayan , biraz duygusal ama çokça sevecen ve fedakar bir liderse aradığınız ben buradayım , yolculuğunuza elimden geldiğince rehberlik etmeye hazırım.

Yaşam Koçu & Networker & Edebiyat Öğretmeni Aycan Sayın tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 17 OCAK saat 14:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.