ATAKAN KAYALAR'DAN ALEYNA TİLKİ'YE YANIT GELDİ: SENİ DİNLEMİYORUM !

21 Şubat 2020 121 0

Atakan Kayalar kendisine”Benim seninle tanışmam lazım Atakan ruh eşim gibisin” diyen şarkıcı Aleyna Tilki’ye yanıt olarak Erol Köse’nin instagram hesabı aracılığı ile “Rap ve Aleyna Tilki dinlemem” diyerek yanıt verdi.

Atakan Kayalar Türkiye’nin gündemine oturdu. Henüz 10 yaşında olmasına rağmen okuduğu ağır kitaplar, hayata ve eğitime dair açıklamaları herkesi şaşırttı. Atakan’a artık “küçük filozof” deniliyor. Sosyal medyadaki video paylaşımından sonra bir anda ünlü olan Atakan, ünlülerin de gündeminde. 

Aleyna Tilki: Onun yaşında ilaç yapıyordum

Atakan’ı fark eden Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından minik çocuğun bir haberini paylaştı ve altına da şunları yazdı: “Bu çocuğu çok iyi anlıyorum ya. Onun yaşında benim de Fen Laboratuvarım vardı, ilaç yapıyordum. Okul bana yetmiyordu. Bir oda dolusu ansiklopedim vardı. Umarım anlaşılamadığın için popülarizme köle olarak atanıp harcanmazsın Atakan”

Ruh eşimsin !

Şarkıları ve hareketleriyle magazin basının Ünlü popçu Aleyna Tilki, Twitter hesbından “Benim seninle tanışmam lazım Atakan ruh eşim gibisin” paylaşımında bulundu.


Kaynak: İnternethaber

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.