ACUN ILICALI DEDE OLUYOR !

21 Şubat 2020 57 0

Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ ile yaptığı ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Banu Ilıcalı’nın hamile olduğu bilgisi verildi. 4,5 aylık hamile olan Banu Ilıcalı’nın bu haberi ünlü televizyoncuyu mutluluğa boğdu. Bebeğin cinsiyetinin ise kız olduğu söylendi.

Sosyal medya hesabını gizli kullanan ve yakın çevresi dışında kimsenin takip isteğini kabul etmeyen Banu Ilıcalı’nın müjdeli haberi Instagram hesabından paylaştığı ileri sürüldü.

3 SENE ÖNCE EVLENMİŞTİ

Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı, 3 sene önce üniversitede tanıştığı Efe Ceyhun ile evlendi.

Çiftin düğününe Burcu Esmersoy, Şeyma Subaşı, Nusret Gökçe, Murat Boz, Hadise, Emre Belözoğlu, Fatih Terim, Mustafa Sandal, Öykü Serter ve Zeynep Yılmaz gibi isimler katılmıştı.

“MUCİZE ÇOCUK ”

Acun Ilıcalı’nın anne babası ve 10 aylık torunları Banu Ilıcalı ile birlikte Bodrum’a tatile giderken feci bir kaza geçirmiş ve kazada hayatlarını kaybetmişti. Kazadan sağ çıkan Banu Ilıcalı’nın ise vücudunda 18 kırık meydana gelmiş.

Yıllar sonra ailesinin geçirdiği kazadan bahseden Ilıcalı, “Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu’nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma ‘mucize çocuk’ derim” demişti.

Kaynak: Milliyet

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

instagram takipçi satın al