REYHAN BOZKURT , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

01 Kasım 2019 159 0

Bioenerji Uzmanı , REYHAN BOZKURT , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Reyhan Bozkurt Kimdir?

1 yaşındayken ailesi ile İzmir’e yerleşti.

Zor bir çocukluk dönemi geçirdi.

Üç kardeşi olan Reyhanın Annesi ve babası ayrılmıştı, babası bir daha evlilik yaptı.

Bu vesileyle abisi ve Reyhan Göle’ye doğduğu köye, babaannesinin yanına gönderildi.

Reyhanın bugün burada ve bu konuda kendini tamamlamasının en büyük etkisi hikayenin bu bölümüdür.

Fatte nene şifacıydı tüm çevre köylere enerji ve bitkilerle şifa dağıtırdı. Böylelikle gittiği her yere Reyhanı’da yanında götürürdü.

Tüm terapilerine tanık olan Reyhan aynı genetik havuzdan gelen şifa enerjisinin kendinde de olduğunu sonraları fark etti. (halk dilinde el alma).

Lokman anayı kendine rol model olarak seçti.

Köyde yakalandığı karaciğer rahatsızlığında babaannesinin tüm şifa çalışmalarına rağmen elinden bir şey gelmiyordu çünkü Reyhan hep ablasını sayıklıyordu.

Babaanne iyileşmeyeceğini öleceğini düşünerek ablasını görmesi için İzmir’e geri getirdi.

Reyhan ablasını gördüğü an itibari ile iyileşme belirtisi göstermeye başlamıştı. İşte burada da hastalıkların psikolojide ki etkisini deneyimlemiş oluyoruz.

Bir süre sonra iyileşti ve babası Almanya’ya işçi olarak gitmeye karar verdi. Giderken Reyhan ve ablası güçlü bir aileye besleme olarak verildiler.

1 sene sonunda Reyhan ailenin yanından alındı ablası ise evde çalışmaya devam etti. İlköğrenimine İzmir de başladı fakat 2. Sınıftayken yeni kardeşlerine bakmak için okuldan alındı.

Okuma fırsatı tanınmadı çünkü normal bir bireyin sorumlulukla tanışma yaşına nazaran o sorumluluğun ne olduğunu çoktan öğrenmişti. 14 yaşında evlenmek zorunda kaldı ve 15 yaşında anne oldu.

Evliyken astım rahatsızlığına yakalandı ve babaannesinin yöntemlerini kullanarak astım rahatsızlığını yendi.

Çocukları ona güven vermeye başladıktan ve kendini tanımladıktan sonra hayata başlaması gerektiğini anladı. 25 Yılın sonunda 4 çocuk annesiyken eşinden ayrıldı. Bu sırada kuantum manyetizma ile tanıştı babaannesinde ve kendinde bulunan şifa olarak adlandırılan şey aslında bir bioenerjiydi ve bunu nasıl geliştirmesi konusunda araştırmalara başladı. İstanbul da kızının yönlendirmesi üzerine uluslararası kuantum manyetizma eğitimi ve sertifikası aldı.

Hayatın tüm zorluk ve engellerine rağmen herşeyin bir sebebi olduğuna inandı ve evrendeki her şeyin bir açıklaması olduğunu savundu.

Ona göre sistem Reyhanı bu güne hazırlamıştı. Yaşadıklarımıza göğüs germeli her hastalığın psikolojik bir algısı olduğunu tıbbın real gücünün yanında kuantum manyetizmanın ciddi bir etkisi olduğunu, sözcüklerin dahi evrende bir yer kapladığını insanlara deneyimleriyle katmaya devam ediyor.

Ve sizlere hitap etmek adına ‘Sen değerlisin geçmişten bugüne yaptığın, yapılan veya olan her ne var ise affet ve lütfen hayatının iyileşmesine İZİN VER’ olumlamasını felsefe edinip daha bir çok insana da rehber olmak adına sizlerle.

Bioenerji Uzmanı , REYHAN BOZKURT , tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 9 KASIM saat 15:00’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.