SON DAKİKA

Business Channel Türk
reklam

SERHAT YILMAZ , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

Bu haber 06 Kasım 2019 - 13:31 'de eklendi ve 503 kez görüntülendi.
SERHAT YILMAZ , BUSİNESS CHANNEL TÜRK’TE

Teknik Öğretmen , SERHAT YILMAZ , Özge Vardarlı’ya konuk olacak.

Serhat Yılmaz Kimdir?

21 Eylül 1987 İzmir doğumlu.

2013 yılında Mersin Üniversitesi Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi  Makine Tasarım ve Konstrüksiyon öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra Makine Teknik Ressamlığı bölümünde Autocad,Inventor,Solidworks ,Catia programlarını kullanma fırsatı oldu.

Şu an çalışmakta olduğu firma Sistem Teknik A.Ş. Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları ve Komple Boya Sistemleri” imalatında uzmanlaşmış lider bir Türk şirketidir.

Çalışmış olduğu firmada proje bölümünde , Sistem Yöneticisi pozisyonunda çalışıyor.

Tasarım aşamasında katı model oluşturma , 2d çizim , malzeme listesi sevk listesi oluşturma , Canias erp yazılımı kullanarak  stok kodu açmak, ürün reçetesi sisteme yükleme , ürünlerin rotalarını girmek , mühendislik değişiklilerinin tamamını kontrol etmek sisteme yüklemek gibi görevleri yerine getiriyor.

Bu sistem sayesinde üretimdeki hataları minimal seviyeye indirmeyi amaçlıyorlar.

Kariyer hedefinin “Mühendislik  tamamlama  sınavı ile makine mühendisi olmak , bu aşamayı tamamladıktan sonra çalıştığı  firma yada farklı faklı bir firmada üst düzey yönetici olarak hizmet vermek.”olduğunu belirtti.

Teknik Öğretmen , SERHAT YILMAZ  , tecrübelerini ve daha fazlasını “Özge Vardarlı ile İşibilen” programında Business Channel Türk izleyicisi ile paylaşıyor. 22 KASIM saat 15:30’da çekimini yapacağımız program aynı hafta ekranlarımızda olacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Tag Medya